Zrodila se koloběžka

Otcem elektrokoloběžky KMFS je pan Václav Lamberský, její matkou pak touha vytvořit produkt, který nemá co do kvality zpracování v ČR konkurenci.

Začalo to na VŠ

Prototyp koloběžky KMFS je vlastně závěrečnou prací pana Lamberského z dob studií strojního inženýrství na VUT v Brně. K technickým věcem měl kladný vztah už od dětství, nyní ho ale hnala kupředu navíc i vize dokonalosti bez kompromisů.

Zkombinovat zdánlivě nezkombinovatelné

Z nabídky elektrokoloběžek, dostupných na českém trhu, si případný zájemce musel zvolit kompromis mezi tuhostí, výkonem a komfortem, proti hmotnosti a velikosti. Produkt, který by byl ideální kombinací výkonu a lehkosti na trhu neexistoval. Tuto výzvu pan Lamberský přijal a začal pracovat na konstrukci dvoumotorové elektrokoloběžky, která je nyní dostupná veřejnosti.

Per aspera ad astra

Aneb přes překážky ke hvězdám – to během procesu konstruování koloběžky platilo na 100 %. Cesta to nebyla lehká ani levná a vyžadovala spoustu času i trpělivosti. Odvaha zkoušet nová a neotřelá řešení a snaha zdokonalovat i již zdánlivě dokonalé přivedly na svět právě elektrokoloběžku KMFS.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >