Obchodní podmínky

1. Objednávka

1.1 Objednávka provedená přes e-shop www.kmfs.cz je návrhem kupní smlouvy, vlastní kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky prodejcem. Objednávka je pokládána za závaznou pro obě strany, pokud nedojde k porušení podmínek smluvených v době potvrzení. U zboží, které bude předáno na našem výdejním místě vzniká kupní smlouva přímo v prodejně.

1.2 Cena zboží určená v okamžiku odeslání objednávky je konečná a nebude navyšována o jakékoliv další poplatky.

2. Odstoupení od kupní smlouvy

2.1 Storno objednávky ze strany kupujícího: Kupující má právo stornovat objednávku v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání.

2.2 Storno objednávky ze strany prodávajícího: Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část pouze u zboží, které se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet. Prodávající je vždy oprávněn požádat kupujícího o autorizaci objednávky, například e-mailem nebo telefonicky. Prodávající si vyhrazuje právo zrušení objednávky v případě špatně uvedené ceny.

2.3 Odstoupení od kupní smlouvy (zboží prodané nekontaktně, přes internet)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží prodávající zákazníkovi vrátí do 20 dnů zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. V případě, že je zboží vráceno dodavateli v jiném než neporušeném stavu, je zákazník povinen nahradit zejména náklady související s uvedením zboží do původního stavu a vzniklou škodu na zboží (neúplný obsah, poškozený obal, opotřebení zboží apod.) Zejména upozorňujeme na nutnost nepoškodit veškeré obaly – papírové krabice, igelitové sáčky apod.

3. Dodací podmínky

3.1 Dodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 5–9 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Předpokládaný termín může být upřesněn při potvrzení objednávky prodávajícím.

3.2 Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje návod na používání výrobku a záruční list. Daňový doklad v případě vyžádání může být zaslán samostatně.

3.3 Náklady na dopravu jsou kupujícímu sděleny před potvrzením objednávky v sekci pokladna a košík.

  • Česká pošta-obchodní balík
  • Osobní odběr

3.4 Způsoby platby za zboží:

  • Zálohovou fakturou
  • Dobírkou na poště

3.5 Jiný způsob dodání neuvedený v obchodních podmínkách – cena se tvoří individuálně.

4. Ceny

Ceny vůči kupujícímu spotřebiteli jsou konečné včetně DPH, připočítávají se pouze ceny dopravy. Kupující spotřebitel má možnost se před provedením objednávky seznámit se skutečností, po jakou dobu zůstává nabídka nebo cena v platnosti. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny. Prodávající při potvrzení objednávky potvrdí i výši ceny, v jaké byla učiněna objednávka. Je-li cena totožná nebo nižší, je zboží dodáno za platnou cenu v daném okamžiku. Je-li cena, ať už z jakýchkoliv důvodů (chyba databáze, chyba zaměstnance při zápisu) vyšší, je na tuto změnu kupující výslovně upozorněn. Novou vyšší cenu může kupující akceptovat, nebo může dodání zboží odmítnout. Akční cenová nabídka platí do vyprodání zásob, do doby zrušení akce provozovatelem nebo do další cenové aktualizace nabídky. Reklama s akční nabídkou bude obsahovat datum, ke kterému nabídka končí, popřípadě i její začátek.

KRINNER_MULTI_FIX_sro-obchodni_podminky

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >