Koloběžky

Elektrokoloběžky značky KMFS ES 700-2 jsou osazeny motorem v předním i zadním kole, vyráběné v České republice a vynikají precizním zpracováním a zajímavým designem.
elektrokoloběžka

Koloběžka ES 700-2

Dvoumotorová koloběžka z aerospace duralu pro nízkou hmotnost a vysokou …

Není dostupné

Přednosti produktů KMFS

Funkční design

100% spolehlivost

Záruka kvality

Česká výroba

Názory zákazníků

Brousky KMFS jsou BEST OF

Brousky KMFS jsou BEST OF

Zpočátku mi bylo líto dát "moc" peněz za kvalitní brusnou sadu. Nakonec jsem si ale stejně koupil KMFS systém, a k tomu nakoupil diamantové brousky 200, 500, 800 a jsem max spokojený. Nabrousím s tím doma všechno a myslím, že na amatéra dostatečně slušně. Brousím malé nože, ale i ty velké kuchyňské z RWL34 a Elmaxu. Takže moje rada zní: neopakuj moje chyby a neutrácej za nedokonalé systémy — kup rovnou KMFS, nebudeš litovat. Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci. essay services
Oldřich Hradec Králové
Nikdy jsem neměl ostřejší nože

Nikdy jsem neměl ostřejší nože

Na sadě KMFS jsem zatím nabrousil cca 5 nožů. Sada je precizně vyrobená a musím říct, že pořizovací cena se mi poté, co jsem si sadu důkladně prohlédl, zdá velice příznivá. K sadě jsem pořídil i doporučené diamanty. Dosažené výsledky mě ohromily. Prostě dokonale ostrý nůž, nabroušený na přesně stanovený úhel. Už po prvním nabroušeném noži jsem se naučil ovládat sadu i levou rukou. Výsledné ostří je vyleštěné a dokonale ostré. Takže abych to shrnul, jedná se o super výrobek za super cenu (prostě jsem místo další kudly pořídil něco na jejich údržbu).  
Josef Lanškroun
V okolí jsem za hvězdu

V okolí jsem za hvězdu

Projela jsem město tam a zpátky po cyklostezce a nespočet lidí zíralo, na čem to jedu. Až mi to bylo někdy i trochu nepříjemné, nejsem ráda středem pozornosti. Reálný dojezd bez jakéhokoliv šetření je cca 20 km a ani kopce nejsou problém. Opravdu mě nenapadají negativa, na trhu kompaktních koloběžek je tento výrobek skutečně nevídaný počin a nelituju ani jediné koruny.
Katka Kostelec nad Ohří
Z kolobrndy jsem naprosto nadšený

Z kolobrndy jsem naprosto nadšený

Před třemi dny jsem si ji přivezl domů. Mám na ní najeto asi 50 kilometrů. Jsem z ní nadšenej, je to skvělá věc. Hlavně z toho výrobku úplně čiší kvalita, bytelnost a prvotřídní materiály. Tady někdo přemýšlel nad tím, co dělá. Nikde nejsou žádné vůle, vše je takové až předimenzované, což je super.
Jirka Lomnice nad Popelkou

Newsletter

Buďte stále informováni o novinkách v KMFS

    Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >